Garść informacji

Naszą misją jest przekazywanie w najbardziej przystępny sposób wiedzy, która wniesie istotną wartość do twojego życia.

Dzięki współpracy z nami będziesz umiał pokonać każdą przeszkodę na drodze do twojego sukcesu, zyskasz ogromną pewność siebie, będziesz wiedzieć jak zapewnić sobie bezpieczeństwo finansowe i spokój ducha.

Wyróżnia nas wspaniała atmosfera na wydarzeniach, która sprawia że każde z nich to niesamowite przeżycie. Jesteśmy zorientowani na wyniki i praktykę, a formalności i teorię ograniczamy do niezbędnego minimum.

Tutaj znajdziesz tylko literki - sprawdź nas, a sam się przekonasz że warto.

Współpraca z nami to

MaksymalneNastawienie na wyniki
Jak najwięcej praktyki
Minimumzbędnej wiedzy

Nasz zespół

Piotr Łabno
Finanse i inwestycje, nieruchomości, rozwój osobisty

Trener skupiający się na praktyce i wynikach. Wolny finansowo, dzięki zarządzaniu finansami i inwestowaniu w nieruchomości. Założyciel i współwłaściciel firmy "Famatech Sp. z o.o.". Jest także wiceliderem w Katowickim oddziale stowarzyszenia "Mieszkanicznik", które zrzesza właścicieli nieruchomości na wynajem.

Grzegorz Cieślik
Motywacja

Coach, mentor, który zajmuje się między innymi motywacją i transpozycją osobowości. Rozwój jest jego wielką pasją. Ma na swoim koncie ponad 1500 przeszkolonych osób. Współpracuje z wieloma instytucjami szkoleniowymi, a w tym ze szkołami i uniwersytetami. Skorzystaj ze świetnej okazji i przyjdź na jego szkolenie poświęcone motywacji.

Maciej Biskup
Giełda

Doświadczenie zdobywał w między innymi: bankowości korporacyjnej, domach maklerskich oraz w trading roomach. Jest absolwentem Angielskiej Nottingham Trent University oraz Polskiej Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Częsty prelegent wielu szkoleń giełdowych.

Michał Dzierżęga
Giełda

Działa na rynku finansowym od 2003 roku. Swoje doświadczenie zdobywał w wielu domach maklerskich, bankach i trading roomach. Absolwent Nottingham Trent University oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Sebastian Seliga
FOREX

Handluje walutami i jest związany z rynkiem forex od 2009r. Jest laureatem 2 edycji "Analyst of the Year 2013". Twórca blogu poświęconego analizie technicznej oraz analityk brokera Instaforex.

MAMY JEDEN CEL Wprowadzenie wartościowej wiedzy do twojego życia

JEDYNA