Rozgrywki klubu Cashflow w Katowicach z dnia 14.07.2015 można opisać jako kwintesencje połączenia świetnej zabawy z nauką.

W trakcie gry w Cashflow uczymy się dobrych nawyków związanych z pieniędzmi, a także podstaw księgowych przydatnych w zarządzaniu domowym budżetem.

• Roman: Jak zarządzać pieniędzmi. Minimalizowanie kosztów. Szukanie okazji, a nie siedzenie na dupie i narzekanie. Polecam bo otwiera oczy.
  • Iwona: Tak naprawdę małymi kroczkami możemy całkiem pokaźnie zwiększyć swoje zyski. Czasem warto zaryzykować i postawić ostatni grosz, a efekt może być zaskakujący.
  • Mateusz: Na szkoleniu zdobyłem podstawową wiedzę w zakresie nieruchomości za sprawą gry w Cashflow (każdemu polecam). W międzyczasie usłyszałem wiele cennych uwag w napotkanych sytuacjach w trakcie gry.
  • Dawid: Nauczyłem się pewnej intuicji związanej z inwestowaniem. Potrafię teraz rozpoznać okazję i ją wykorzystać. Świetnie bawiłem się na szkoleniu i chciałbym teraz poznać mechanizmy występujące w prawdziwym życiu.

ocena szkolenia na podstawie ankiet wyniosła aż 9.78/10.

Oprócz dużej dawki humoru w dyskusjach podczas gry pojawiało się wiele przemyśleń związanych z finansami i ludzkimi nawykami, a także sporo rozmów o nieruchomościach.