Szkolenie: Giełda na start

Katowice, dnia 26.08.2015.

Szkolenie skierowane do chcących inwestować na rynku finansowym, a konkretnie na giełdzie papierów wartościowych.
Było aż dwóch prowadzących - Michał i Piotrek.
Omówiliśmy wstęp do inwestowania, analizy: techniczną i fundamentalną oraz sposoby zarządzania kapitałem inwestycyjnym.

• Paulina: Analiza techniczna i fundamentalna to klucz do odpowiedniego inwestowania.
  • (anonim): Poznałem podstawy inwestowania, analizy technicznej. Utrwaliłem wiedzę oraz poznałem ciekawostki.
  • Paweł: Szkolenie było bardzo pouczające. Nauczyłem się analizować spółki, fundamenty. Polecam serdecznie, chętnie przyszedłbym na kolejne.
  • Bartek: Jak analizować wykresy, jak wybierać spółki, poznałem ciekawe strony.
  • Magdalena: Podczas szkolenia można otrzymać wskazówki na temat tego, od czego zacząć "przygodę" z giełdą, na co zwracać uwagę podczas zastanawiania się nad możliwościami inwestycyjnymi.
  • Ola: Dobre podstawowe wprowadzenie, wiem od czego zacząć, ale mam więcej pytań niż odpowiedzi. Dobre dla każdego kto gubi się w diagramach i zmiennych notowaniach.
  • Karolina: Dowiedziałam się jak należy zacząć przygodę z inwestowaniem i ile jeszcze muszę się nauczyć.
  • Jacek: Nauczyłem się podstawowych pojęć związanych z inwestowaniem na giełdzie co pomoże podczas pierwszych kroków w inwestowaniu.
  • Ewa: Warto było przyjść, ponieważ dowiedziałam się o podstawach inwestowania na giełdzie. Jest to dla mnie zupełnie nowy temat i teraz wiem gdzie mogę dalej zgłębiać wiedzę.

ocena szkolenia na podstawie ankiet wyniosła aż 8.9/10.

Podsumowując - pierwsze szkolenie z giełdy było wyjątkowo udane.