Szkolenie: Inwestuj w nieruchomości

AIP Wrocław, dniu 12.08.2015.

Szkolenie było skierowane do osób początkujących, ale znaleźli się uczestnicy, którzy już co nieco działali na rynku nieruchomości.
Zaowocowało to wymianą wielu doświadczeń i dodatkową wartością dla wszystkich uczestników.
Poza tym omówiliśmy rynek nieruchomości, proces inwestowania i sposób w jaki warto przygotować się do pierwszej inwestycji.

• Bartosz: Ważnym tematem dla mnie był wątek licytacji komorniczych, ponieważ owe zagadnienie utwierdziło mnie w przekonaniu, że podążam w dobrym kierunku. Warto przyjść bo można tylko zyskać i polecam, ponieważ taka forma szkolenia mi odpowiada.
  • Aleksander: Prowadzący odpowiedział na pytania bazując na swoim doświadczeniu, a nie na teorii. Przykłady z życia. Zachciał również do inwestowania.
  • Czesław: Potwierdziły się moje wiadomości książkowe. Utwierdziłem się w wyborze tej dziedziny jako celu na drodze życia.
  • Jarek: Bardzo ogólne. Względnie mało przykładów.
  • Monika: Zostało wyjaśnionych kilka kwestii o których niewiele myślałam. Przede wszystkim moje myślenie i wiedza zostały uporządkowane. Kwestia uporządkowania myśli, zdobycia odpowiednich wskazówek daje mi szanse na rozpoczęcie działań. Jestem bardzo zadowolona, jesteś osobą pewną siebie i skromna to daje wiarę w wypowiadane słowa. Fajnie że można w szkoleniu uczestniczyć naprawdę aktywnie.
  • Marta: W zupełności zaspokoiło potrzebę wiedzy o nieruchomościach, tak na początek. Nie zasypiałam, nie przeglądałam internetu - także naprawdę super. Na start niezastąpiona wiedza.
  • Magda: Uzupełniłam swoja wiedzę na temat licytacji komorniczych. Dowiedziałam się o różnicach dotyczących sposobu odprowadzania podatku (czy ryczałtowo czy na zasadach ogólnych) .
  • Ruslan: Bardzo interesujący temat.
  • Michał: Zagadnienie zostało dobrze opracowane. Mechanizm dotyczący przedmiotu szkolenia został wyjaśniony. Podano informacje jak i gdzie szukać w przypadku poszerzenia wiedzy. Zostały nakreślone zarówno pozytywy jak i problemy związane z daną metodą inwestowania, tematy na które należy zwrócić uwagę w przypadku podjęcia tego typu inwestycji. Ciekawostki i anegdoty ułatwiły przekaz i podano metody dobrego oszczędzania.

ocena szkolenia na podstawie ankiet wyniosła aż 9,26/10.

Na szkoleniu nie zabrakło osób, które miały już swoje doświadczenie na rynku nieruchomości, co zaowocowało wieloma wartościowymi dyskusjami.