Dnia 10 czerwca w Zabrzu odbyło się w ramach otwarcia nowego inkubatora szkolenie "inwestuj w nieruchomości". Serdecznie dziękujemy Akademickim Inkubatorom Przedsiębiorczości za stałe zaufanie i chęć współpracy. Niestety nie było zdjęć, ale już niedługo pojawi się film na naszym nowopowstałym kanale Akademii Sukcesu na YouTube - zapraszamy.

Poruszyliśmy standardowe tematy związane z szkoleniem. Na koniec rozgorzała gorąca dyskusja dotycząca problemów inwestowania w nieruchomości. Uczestnicy zadawali także mnóstwo pytań na inne aspekty. Nie przegap następnym razem :)

• Aleksandra: Szkolenie dodało mi odwagi, że ten sposób inwestowania jest zyskowny i wiąże się z małym ryzykiem.
  • Barbara: Ciekawy temat. Zostałam zainspirowana do ciekawego sposób zarabiania pieniędzy i wymarzonej wolności finansowej.
  • Andrzej: Ogólne, ale ciekawe.
  • Grzegorz: Oceniam szkolenie pozytywnie, ale tylko dla osób naprawdę rozpoczynających taką działalność.
  • Roman: Dobre zagadnięcie tematu.

ocena szkolenia na podstawie ankiet wyniosła 8,7/10.

Szkolenie w AIP Zabrze Inwestuj w nieruchomości zgromadziło nie tylko początkujących inwestorów.