Szkolenie: Inwestuj w nieruchomości

Bielsko-Biała, dnia 28.10.2015.

Szkolenie skierowane do osób chcących rozpocząć swoja przygodę z inwestowaniem na rynku nieruchomości mieszkaniowych.
Omówiliśmy wiele zagadnień związanych z inwestowaniem, przygotowaniem się do inwestowania, dlaczego warto inwestować w nieruchomości. Sprawdziliśmy także czy to się opłaca (przykład) i omówiliśmy uproszczoną ścieżkę inwestycyjną krok po kroku.

• Ania: Nauczyłam się wstępnie wyszukiwać okazji inwestycyjnych. Na szkolenie z typu inwestycji zawsze warto przyjść, można dowiedzieć się pewnych ciekawostek z życie wziętych.
  • Michał: Bardzo ciekawy wstęp do szkolenia, z którego dowiedziałem się m.in. jaką wiedzę muszę zdobyć przed rozpoczęciem inwestowania w nieruchomości.
  • Bożena: Bardzo ogólne informacje, jednak nakłoniły mnie do zainwestowania w nieruchomość.
  • Sławek: WIEDZA NA TEMAT. Merytorycznie przekazane informacje. Ciekawie informacje na temat zakupu nieruchomości.
  • Ola: Przy chęci zainwestowania w nieruchomości proces ten został pokazany od a do z.
  • Gosia: Temat szkolenia był bardzo rozbudowany i jest ciekawym pomysłem na pomnażanie kapitału i drogą do finansowej niezależności. Szkolenie było dobrą inspiracją i motywacją do szukania dalszych informacji, aby być coraz lepszym inwestorem .

ocena szkolenia na podstawie ankiet wyniosła aż 9.35/10.

Kolejne szkolenie z inwestowania w nieruchomości dla początkujących można uznać ponownie za udane.