Szkolenie: Inwestuj w nieruchomości

Opole, dnia 09.12.2015.

Szkolenie dla osób zainteresowanych rozpoczęciem inwestowania w nieruchomości mieszkaniowe z Opola i okolic.
Wprowadzenie wraz z omówieniem zagadnień związanych z inwestowaniem oraz dlaczego w ogóle warto inwestować w nieruchomości.

• Patrycja: Dużo ciekawych informacji i na pewno przydatnych w życiu codziennym, związanym w temacie najmu mieszkania. Bardzo dziękujemy za prosty przez informacji.
  • Daria: Nauczyłam się tego, że jeżeli się czegoś chce to można tego dokonać, nie należy się bać, tylko dążyć do realizacji wyznaczonych celów.
  • Paweł: Bardzo mi się podobało to, że prowadzący jest z moich stron i kiedyś być może do niego się zwrócę. Bardzo dobry wstęp do dalszego zdobywania wiedzy i informacji w temacie.
  • Michał: Utwierdziło mnie w zamiarze inwestowania, ciekawie prowadzone. Dowiedziałem się kilku ciekawych rzeczy na temat inwestowania w nieruchomości - strategia, dobór mieszkań, podatki,koszty.
  • Marek: Szkolenie pomogło mi w inny sposób spojrzeć na temat inwestowania w nieruchomości i nie tylko. Ciekawy sposób pozyskania środków został przedstawiony, a także sposób zarządzania nimi.

ocena szkolenia na podstawie ankiet wyniosła 7.48/10.

Pierwsze szkolenie Inwestuj w nieruchomości w Opolu przysporzyło wiele ciekawych dyskusji, zwłaszcza w kuluarach.