Szkolenie "Inwestuj w nieruchomości" w AIP Bielsko-Biała w dniu 22.07.2015.

Podczas szkolenia towarzyszyła nam upalna pogoda co niekorzystnie wpłynęło na warunki, natomiast cała reszta była wyjątkowo udana. Widoczne było ogromne zaangażowanie z obu stron podczas szkolenia. Uczestnicy usłyszeli wiele przykładów z życia i chętnie udzielali się w dyskusjach.

• Monika: Polecam szkolenie - doświadczony i kompetentny prowadzący, liczne przykłady z życia wzięte pozwoliły na praktyczne podejście do tematu inwestycji w nieruchomości i zainspirowały do działania w tym obszarze.
  • Gerard: Zdobyta wiedza na zasadzie jak to wygląda od podstaw. Wiele niuansów, o których nawet nie maiłem pojęcia. (prawne kruczki). Dlaczego warto było przyjść? Kolejny krok w mądrym kupowaniu nieruchomości.
  • Rafał: Nauczyłem się podstaw dotyczących inwestowania w nieruchomości, dopiero teraz zrozumiałem, że stopa zwrotu z wynajmu jest o wiele większa niż na koncie w banku, dlatego też dało mi to szkolenie dużo do myślenia nad tematem dotyczącym inwestowania w ten sposób.
  • Szymon: Bardzo pozytywne szkolenie, zachęcające do podjęcia działania, mam ogromną chęć poszerzenia wiedzy w tym temacie. Temat zajęć poważny jak dla mnie - czyli jak to zrobić żeby zaoszczędzić czas w pracy, mając go później na przyjemności.
  • Małgorzata: W szkoleniu były poruszone tematy, o których przeciętny początkujący zazwyczaj nie myśli wkraczając na ścieżkę zw. z inwestowaniem w nieruchomości. Szkolenie poprzez przykłady pokazało, że inwestowanie to wiedza, którą każdy kto chce może zdobyć i zacząć się w tym realizować. Jedynym aspektem, którego w szczególności oczekiwałam była tematyka "jak zacząć", która nie była tematem przewodnim w tym spotkaniu.
  • Zuzia: Zostały poruszone tematy, o których można by nie pomyśleć przy zarządzaniu nieruchomościami. Problemy z jakmi można sie spotkać podczas wynajmu mieszkań. To, że najwięcej zarabiamy, gdy inwestujemy w małe metrażowo nieruchomości, gdyż płacimy mniejszy podatek. Była to bardzo istotna nauka dla mnie. Bardzo dziękuję za przeprowadzenie szkolenia :)
  • (Anonim): Odświeżenie podstaw z zakresu inwestycji w nieruchomości, przeprowadzone w przystępnej formie i miłej atmosferze .
  • Maria: Szkolenie zachęciło pod względem "otwartego tematu". Zostały poruszone podstawowej kwestie związane z zarządzeniem nieruchomościami. Szkolenie uświadomiło jakich rzeczy należy się dowiedzieć, zanim zaczniemy inwestować w nieruchomości.

ocena szkolenia na podstawie ankiet wyniosła aż 9.28/10.

W trakcie zajęć słońce dawało się we znaki(chyba najcieplejszy dzień w roku) o czym uczestnicy wspominali w ankietach, a mimo to szkolenie przebiegło w bardzo przyjemnej atmosferze. Prawdopodobnie gdyby nie upał to było by to najlepsze szkolenie w ciągu roku.