Szkolenie w AIP Katowice w dniu 16.07.2015 pt. "Sukces to nie przypadek" - w nowej dopracowanej formule.

Szkolenie z zakresu rozwoju osobistego. Poruszamy tematy: zdrowia, relacji międzyludzkich, spełnienia, finansów i równowagi w życiu. Do tego spora dawka pozytywnej motywacji i świetnych kontaktów.

• Anna: Nauczyłam się w jaki sposób mogę określić swoje cele, co jest najważniejsze w procesie spełniania moich planów. Zobaczyłam jak łatwo i przyjemnie może wyglądać śnieżna kula sukcesu i w jaki sposób kreować ja na odpowiedni tor.
  • Marian: Szkolenie warte udziału,pozwala przemyśleć czy dobrze realizujemy nasze plany.
  • Dawid: Ciekawe szkolenie skupiające się na motywowaniu ludzi i rozwoju ich ciekawości. Uważam, że intro mogłoby krótsze, a przybijanie piątek rzadsze. Po czasie ludzie tracą entuzjazm, wiec zarezerwowałbym to na ważniejsze punkty prezentacji.
  • Ania: Szkolenie było dla mnie interesujące ponieważ mimo tego że o sukcesie już trochę wiem to dowiedziałam się, że można osiągnąć więcej. Przekonałam się jak ważne jest realne planowanie swojego życia, jak moje życie wpływa na sukces w biznesie oraz to że ważna jest długość naszej drogi do sukcesu tylko fakt, że nieustannie zbliżamy się do celu. - Dziękuję za szkolenie!
  • Weronika: Szkolenie było fajne, motywujące do działania. Dla mnie najważniejsze były kwestie zrobienia pierwszego kroku, trudnych początków, wiary w siebie i samoakceptacji - tego nam młodym ludziom wchodzącym na rynek pracy najbardziej brakuje.

ocena szkolenia na podstawie ankiet wyniosła 9.07/10.

Szkolenie przeciągnęło się o kilkanaście minut ze względu na nową - dopracowaną formułę, a także ze względu na zaangażowanie uczestników i duża liczbę angażujących dyskusji.