Na początku chciałem wszystkim uczestnikom podziękować za uczestnictwo. Szkolenie odbyło się w wspaniałej atmosferze, wręcz doskonałe do zdobywania wiedzy.

Na szkoleniu uczestnicy dowiedzieli się jak operować pieniądzem, aby co miesiąc faktycznie mieć go na koncie więcej! Opowiedziliśmy o zasadach działania pieniędzy i sposobach postępowania ludzi. Wdrożyliśmy dobre nawyki i nauczlismy się zwalczać złe. Poruszyliśmy tematy z zakresu przygotowania do inwestowania i samej strategi inwestycyjnej.

• Mateusz: Bardzo przyjemne szkolenie, pokazujące w jasny sposób, że każdy może odnieść sukces i wystarczy do tego tylko trochę samozaparcia.
  • Maciej: Bardzo dobre szkolenie, pomaga w starcie w świat finansowego zarządzania.
  • Klaudiusz: Liczby robią zawsze wrażenie.
  • Magda: Szkolenie prowadzone w profesjonalny sposób, w przyjemnej atmosferze. Dowiedziałam się o wielu prostych z pozoru rzeczach, które mogą odmienić zarządzanie portfelem. Dowiedziałam się, jakich emocji nie mogę przypisywać pieniądzom, aby lepiej żyło się z innymi i z życiowym partnerem. Polecam szkolenie, każdy powinien je przejść, niejako traktować jako obowiązkową edukację!

Ocena potwierdza wyjątkowość spotkania - 9.3/10.

Debiut szkolenia z zarządzania finansami przebieg w świetnej atmosferze!