Kolejne udane szkolenie z finansów już za nami. Szkolenie jest dość intensywne - trwa cały dzień, za to można wynieść z niego masę wiedzy i ciekawe kontakty. Pozostaje teraz tylko wykorzystać zdobytą wiedzę i rozpocząć budowanie swojego prywatnego finansowego imperium.

Uczestnicy dowiedzieli się z jakich metod korzystać, aby usprawnić operowanie swoimi pieniędzmi. Otrzymali niezbędne narzędzia oraz opanowali techniki, dzięki którym już się bogacą. Spotkanie upłynęło w przyjemnej atmosferze nastawionej na edukację finansową.

• Jędrzej - Czuję się bardzo podbudowany i zmotywowany. Szkolenie w przystępny sposób pokazało mi jak w prosty sposób wyrwać się z szarej rzeczywistości finansów.
  • Mateusz - Nauczyłem się kontroli nad wydatkami oraz własnymi czynami. Zwiększało ono moją motywację w działaniu.
  • Sławek - Świetne szkolenie, gdzie dowiedziałem się jak nie ponosić zbędnych wydatków, jak zarządzać swoimi finansami w życiu codziennym, w co warto inwestować. Otwarło oczy na dużo aspektów mojego życia.

Ogólna ocena szkolenia wystawiona przez uczestników w ankietach to aż 9/10!

Następna edycja szkolenia już niedługo - nie może cię tam zabraknąć! Sprawdź najbliższe terminy na stronie głównej.