Szkolenie odbyło się w tradycyjnej formie, ale z dużą dozą interakcji. Zaangażowanie uczestników spowodowało że wiele tematów po prostu sobie omówiliśmy w formie dialogu.

Na szkoleniu z inwestowania w nieruchomości uczestnicy poznali cały proces od pomysłu, aż do wynajmu i rozliczania podatków. Jakby tego było mało to także poznali podstawy zarządzania portfelem mieszkań.

• Aleksandra: Piotr jest świetnym trenerem. Otrzymałam wiele praktycznych wskazówek i uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi na każde moje pytanie. I to wszystko poparte doświadczeniem Piotra. Teraz już wiem na czym mam się skupić. Bardzo dziękuję za zaangażowanie prowadzącego i przyjemną atmosferę na szkoleniu.
  • Mateusz: Podczas szkolenia poznałem możliwości finansowania nieruchomości, wytyczne, które trzeba uwzględnić podczas kupna mieszkania pod inwestycję, a także, co chyba najistotniejsze na co należy zwrócić uwagę przy rozliczaniu podatków związanych z najmem mieszkania.

ocena szkolenia na podstawie ankiet wyniosła 8.9/10.

Podczas szkolenia z nieruchomości mieliśmy szereg merytorycznych dyskusji, dzięki czemu spotkanie nabrało niepowtarzalnego charakteru.