Jak kupić mieszkanie na wynajem

marcowy festiwal BOSS

W tym roku w Katowicach odbyła się kolejna, czternasta już edycja Festiwalu BOSS – największego festiwalu biznesu w Polsce. Mieliśmy okazję wziąć udział w tym wydarzeniu i razem z innymi prelegentami dzielić się swoją wiedzą z wszystkimi zainteresowanymi. Szkolenie: Jak kupić mieszkanie na wynajem odbyło się 29 marca w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej w Katowicach.

20 października Gdańsk

W październiku szkolenie: Jak kupić mieszkanie na wynajem - odbyło się dwukrotnie. 20 października w Trójmieście, a dokładnie w Gdańsku.

Spotkanie było organizowane przez Mieszkanicznik - czyli stowarzyszenie zrzeszające ludzi inwestujących w mieszkania przeznaczone pod najem.

Wielu uczestników spotkania już posiadała własne mieszkania, co zaowocowało wieloma wartościowymi dyskusjami pobocznymi i wymianą doświadczeń.

7-9 października - Brok

Szkolenie: Jak kupić mieszkanie na wynajem - odbyło się dnia 9 października w Borku niedaleko Warszawy w ramach zlotu Eurocash.

Uczestnicy przez 3 dni uczyli się przez 3 dni jak usprawnić swoje finanse, biznesy i inwestycje.

Nasz prelegent podpowiadał od czego zacząć inwestowanie w nieruchomości pod wynajem. Jeżeli chcesz także dowiedzieć się jak postawić pierwsze kroki w inwestowaniu to zapraszamy na kolejne szkolenia.

Image:

31 maja - "Mieszkanicznik"

Po szkoleniu: Jak kupić mieszkanie na wynajem. Specjalnie dla członków stowarzyszania "Mieszkanicznik" przygotowaliśmy szkolenie zawierające studium przypadków zakupu pierwszego mieszkania. Stowarzyszenie zrzesza osoby inwestujące lub zamierzające inwestować w mieszkania pod wynajem.

Chcesz więcej? - weź udział w całodniowym szkoleniu: