Newsletter i najbliższe szkolenia

Napisał Piotr Łabno 0 Komentarzy
Już od połowy czerwca ruszy w pełni nowy newsletter. Będą w nim wysyłane najnowsze artykuły, a także informacje o szkoleniach i jedynie najistotniejsze informacje dotyczące funkcjonowania Akademii Sukcesu. Cenimy twoją prywatność i chęć otrzymywania konkretnych i rzetelnych informacji dlatego wszystko będzie w skrótowej, dobrze poukładanej formie. Jeżeli jeszcze nie otrzymujesz newslettera to koniecznie do niego dołącz do subskrybcji.
 
W czerwcu odbędzie się także kilka szkoleń. Będą to szkolenia płatne i bezpłatne. Wypisuje je poniżej w kolejności chronologicznej:
  1. Już jutro tj. 10.06.2015 odbędzie się szkolenie promocyjne związane z nieruchomościami: Inwestuj w nieruchomości. Odbędzie się ono przy okazji otwarcia nowego inkubatora w Zabrzu.
  2. Dnia 16.06.2015 odbędą się kolejne rozgrywki Cashflow w Katowicach. (Zwolniło się miejsce na dziś 09.06.2015 jeżeli byś chciał to proszę o kontakt tel. 662 209 123 - Piotrek).
  3. No i 21.06.2015 to pełne szkolenie z nieruchomości. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z mieszkaniami pod wynajem, a także inwestorów, którzy chcą poprawić swoje wyniki.